Jump to content
  • Kaydol

Speedybot Usko Okcu Seri DC

besiktaskoray
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar forumda araştırdım baktım çoğu kişide bu sorun var cok sık dc yiyorum dün gene 30dk falan car oyunda kalabiliyodu bugünki yeni güncellemeden sonra 10dk bile duramadım daha. Ayarlarla alakalı dicek olursanız skill mesafesi 1 , moba yapış olarak ayarlı ona rağmen 10 dakika dayanmıyor.Nasıl düzelecek ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vallahi benim PC de şuanda Knight Online dışında hiçbir şey açık değil , DC problemi sadece bota vurmamak lazım bence sonuçta sürekli oyuna paket gönderiyor bu yüzden bilgisayarın o anlık performansından tut internet bağlantındaki ping (delay,lag) herşey etkili oluyor diye biliyorum.

Senin yaptığın gibi moba yapış yaptım

Skill Mesafesini 1 yaptım  (Bu önemli diye biliyorum)

Düşmana Git mesefe 100

Bu kdar atack setkmesinde başka birşey yok 9'lu ok seçili birde

Bilgisayar Özellikleri 

İ5 4 CPU işlemci 

16 gb ram 

2 gb ekran kartı vs var fiziksel %10 da grafik kart ve ram ısısı 10 derece falan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Redcoatx yazdı:

Vallahi benim PC de şuanda Knight Online dışında hiçbir şey açık değil , DC problemi sadece bota vurmamak lazım bence sonuçta sürekli oyuna paket gönderiyor bu yüzden bilgisayarın o anlık performansından tut internet bağlantındaki ping (delay,lag) herşey etkili oluyor diye biliyorum.

Senin yaptığın gibi moba yapış yaptım

Skill Mesafesini 1 yaptım  (Bu önemli diye biliyorum)

Düşmana Git mesefe 100

Bu kdar atack setkmesinde başka birşey yok 9'lu ok seçili birde

Bilgisayar Özellikleri 

İ5 4 CPU işlemci 

16 gb ram 

2 gb ekran kartı vs var fiziksel %10 da grafik kart ve ram ısısı 10 derece falan

yani simdi ayarlar hepsi aynı. diğer dediğin kısma gelicek olursak pc ile alakalı falan yan çarım battle priest onla giriyorum atak yapıyorum o sıkıntısız dc yemeden devam ediyor bu yüzden okcu dc diye konu actım zaten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, hertelden sayfa yazdı:

nerede kasacaz heryerde dc yiyoruz neden kops aldıkki o zaman orada çalısmaz burada çalısmaz ne yapmamız lazım exp botda böyle bir sıkıntı yok nerde açarsan aç orada çalısıyor

kardeş bize değil git bunu oyunun yapımcılarına söyle

al sana aionclo elle atak yaparken video

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, hertelden sayfa yazdı:

kopsuz oyuna girip 1 saat denedim herangi bir dc almadım    aionclo  botda sorun var hocam kesin kararım okcuyu düzenlemeniz lazım

resimde ayarların bile düzgün değil ona rağmen gelip buraya yazıyorsun skill mesafesi 55 yapmışsın ?

kardeş tekrar girer yine video çekerim tekrar dc yiyecek adım gibi biliyorum boşuna uğraşma yorumları da oku 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...