Jump to content
  • Kaydol

Madende sorun

cgame92
 Share

Önerilen Mesajlar

3 gündür Madene sorun yasiyorum. Nasil boyle oldu niye boyle oldu hic bilmiyorum.

Sorun : Üstümüz doldugunda char town atip aslinda kirdmaya gitmesi lazim iken baska yerele gidiyor daglari geziyor belli biryere geldiginde oyun otomatik bunu towna atiyor ve hersey yeniden basliyor yani kirdirmaya gitmiyor, daglari geziyor. Bu hata yi bazen 20 dk sonra , 1saat sonra  vs. tekrarliyor. Dün gece birakmisdim 6 SAATDIR daglari gezmis. 

Not : OTO Rota veya Manuel Rota Fark etmiyor

Not2: USKO icin gecerli, Steamko yu bilmiyorum, Steamko Bölümüne acitigm icin özür dilerim

Not3: Oyunu silip yeniden yüklüyorum + Koxp u yeniden indirecem bakalim düzelecekmi

Ne yapmam lazim, sadece benmi bu hatayi yasiyorum ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, N1KE yazdı:

O sorunu bende ozel koruma yi aktif ettigimde yasadim. Ozel korumayi kapayinca sorun cozulmustu. Mesela TP olunca ozel koruma yap seklinde yapiyorsan oluyordur. 

Kapali zaten. Koxpu yeniden indirdim, sadece ve sadece Maden ayarlari yaptim, diger ayarla oynamadim. Sadece Wallhack ve speedhack acik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 04.09.2016 at 17:14, cgame92 yazdı:

3 gündür Madene sorun yasiyorum. Nasil boyle oldu niye boyle oldu hic bilmiyorum.

Sorun : Üstümüz doldugunda char town atip aslinda kirdmaya gitmesi lazim iken baska yerele gidiyor daglari geziyor belli biryere geldiginde oyun otomatik bunu towna atiyor ve hersey yeniden basliyor yani kirdirmaya gitmiyor, daglari geziyor. Bu hata yi bazen 20 dk sonra , 1saat sonra  vs. tekrarliyor. Dün gece birakmisdim 6 SAATDIR daglari gezmis. 

Not : OTO Rota veya Manuel Rota Fark etmiyor

Not2: USKO icin gecerli, Steamko yu bilmiyorum, Steamko Bölümüne acitigm icin özür dilerim

Not3: Oyunu silip yeniden yüklüyorum + Koxp u yeniden indirecem bakalim düzelecekmi

Ne yapmam lazim, sadece benmi bu hatayi yasiyorum ?

Bot klasöründe bulunan LastSettings.ini adlı ayar dosyasını silip oyunda tekrardan gir ve sıfırdan ayar yap.Ayrıca otomatik rota da bunu yapmaya devam ederse manuel rota çizmeyi denemelisin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...