Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
Impara01

[Eski] Merhabalar bir kaç öneri sorum olacak

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba tekrardan ben daha önce hiç hile bot kullanmadım o yüzden bilmiyorum fazla piyasada güvenilir bizi soymayacak ve düzgün çalısan botlar mevcutmu bu botu kullananlar memnun mu mesela aldıgım zaman nerede nasıl kasabilirim önerileriniz varsa çok sevinirim iyi oyunlar son bide ban olayları nasıl işliyor mesela siz kaç gunde ban yiyorsunuz ıp ban yiyormusunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Impara01 yazdı:

alısan botlar mevcutmu bu botu kullananlar memnun mu mesela aldıgım zaman nerede nasıl kasabilirim önerileriniz varsa çok sevinirim iyi oyunlar son bide ban olayları nasıl işliyor mesela siz kaç gunde ban yiyorsunuz ıp ban yiyorm

5 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

@Impara01 oto proxy ücretsiz sunuyoruz kısacası ip çok var, ki zaten ip ban yesende modemi kapatıp açman yeterli olur birde mac adresini değişmen. ki bunlara gerek yok bile bizim koxpla girdikten sonra

ban olayları tamamen şans artık akıllı takılacaksın

Bilgi için teşekürler hocam kullanan kullanıcılardan slota gelınce atak kapatma gidince baslama özelligi varmı kaç saat online suresi alıyorlar bilgi paylasırlarsa sevinirim nerde nasıl kasabiliriz teşeküürler şimdiden :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.