Jump to content
  • Kaydol

Speedy bot usko g tuşu ile koşma

trt123
 Share

Önerilen Mesajlar

mrb önceki sürümlerde g tuşu ile rahatca işimi goruyordum fakat artık bu son sürümde malesef dc veriyor veya aynı yerde takılı kalıyor gitmiyor bu 1. sorun 

2. sorun ise kordinata ışınlan kendi ırkımın olduğu map larda ışınlanıyor sorun yok fakat casusluk gorevinde elmorada geçtiğim zaman (karusum bu arada) gidiceğim yerin kordinatını yazıp ışınlan dediğimde olduğum yere tekrar ışınlanıyor ve dc veriyor buna bir çözüm bulursanız sevinirim tşklr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çıkardığınız bu 2132.4 sürümünde de g tuşu ile koş aktif değil lütfen 2132.2 deki sürümde nasıl stabil çalışıyorsa bundan sonraki sürümlerde de gozden kaçırmayın şuan ben halen 2132.2 kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

botun özelliğinde varsa ve bana yarıyorsa tabiki dile getirmek gorevim kaldıki bot yetkilileri ni bu konuda bilgilendirmekte ayrıca biz kullananların gorevi çünki bu insanların herşeyi tam manası ile yapacağı anlamına gelmiyor en çok vakit geçirenler biz kullanıcılar bu sebeple test ediyoruz ve çıkan sorunları bildiriyoruzki ilgilenip düzeltme yapsınlar bu arada küçük bir not geçeyim koordinata ışınlanmada malesef stabil değil dc veriyor towna atıyor malesef önemli bir ayrıntı ama çalışmıyor lütfen bu koordinata ışınlan olayınıda çözünüz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...