Jump to content
  • Kaydol
Sartura

[Eski] W-a-s-d tuşları ile dc sorunu

Önerilen Mesajlar

Konu açıldımı bilmiyorum ama şöyle bir sorunum var. 2 Farklı pc ile oyuna girerken hiç bir sorun yaşamıyordum ama şimdi multiye geçtiğimde wasd seri seri oynayınca dc atıyor. Sebebini ise yan karakterle farkettim. Koxp ile girdiğim çarda w-a-s-d herhangi birine 1 kere tıklasam bile yaklaşık 10 koordinat uzaklaşıyor diye gözüküyor. Bende 1 koordinat ileri gittiğim veya geriye gittiğim gözükmesine rağmen pazar kurduğum zaman millet;" Heyy pazarı içime kurdun git başka yere kur"  gibi şeyler söylüyorlar. Ve el ile htb-htc slotunda okçuyla kasılmıyor. Seri seri w-s bastığımız için troller bizi farklı yerlerde görüyor ve etrafa kaçışmaya başlıyorlar. 3 Gün olmuştur koxpu alalı o günden beri htb slotunda kasamaz oldum. Buna acilen çözüm getirilmesi lazım yoksa botum bittikten sonra yenisini almayacağım çünkü işime yaramıyor. Ne pazarda kazanabiliyorum ne htb-htc de. Sabit slotlara koymak zorunda kaldım çarları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi müşterilerinizin sorunlarını hiç önemsemiyorsunuz galiba? 3 günden fazla oldu konuya cevap verme zahmetinde bile bulunmadınız.. İyi hoş multi giriyoruz koxp çok hızlı attack yapıyor ve extra farklı seçeneklerde mevcut ama esas sorunlardan biri multili karakterle pazar kurarken oluyor. Kendimize özel bir yer seçip pazar kurmamıza rağmen aslında orada değiliz bambaşka bir yerdeyiz diye gözüküyor. Bazen duvarın içinde oluyoruz ve pazarlarımız zor tıklanıyor veya hiç tıklanmıyor. Buna bir çözüm veya konuya mantıklı bir cevap gelmezse multi için 2 koxp alıp kullanacağıma 1 extra pc daha bulurum daha çok işimi görür

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...