Jump to content
  • Kaydol

sahmeran44
 Share

Önerilen Mesajlar

9 saat önce, sahmeran44 yazdı:

2 aydır speedy kullanıyorum proxye daha cok para vermiştirim sen nerden alıyorsun proxy i söyle bizde alalım o zaman koproxy den alıyorum hepsinde girişlerde 10060 tek bende olsa neyse kullanan diğer arkadaşımdada aynısı oluyor.

Onların proxyleri çalışmıyordur o  zaman her şeyi bizden bilmeyin oto proxydeki ip'lerden bir tanesini denedim sonuç başarılı yine servera giriyor kısacası alternatif bul

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

Onların proxyleri çalışmıyordur o  zaman her şeyi bizden bilmeyin oto proxydeki ip'lerden bir tanesini denedim sonuç başarılı yine servera giriyor kısacası alternatif bul

ben size bir şey demedim zaten dedim bu ne lag yani sadece manual proxy çalıştıgı zaman lag olmuyordu neden oto proxyde oluyor tarzı bir şeydi yani :D

ayrıca nerden bulabiliriz başka proxy pek bilgim yok bu konudada yardımcı olursan sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, sahmeran44 yazdı:

ben size bir şey demedim zaten dedim bu ne lag yani sadece manual proxy çalıştıgı zaman lag olmuyordu neden oto proxyde oluyor tarzı bir şeydi yani :D

ayrıca nerden bulabiliriz başka proxy pek bilgim yok bu konudada yardımcı olursan sevinirim.

yurtdışı lokasyon bizim proxyler arada 150-200ms ping olabilir normal bu fakat çok büyük bir sorun yaratmaz 

tr lokasyon alternatif bilmiyorum ben :/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...