Jump to content
  • Kaydol

Gm log

N1KE
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar oyuna koxp ile girsek ama sadece genie kullansak. Koxpu sadece rpr yada inventory dolunca item satışı için kullansak, gm loglardan baktığında illegal olduğunu görebilirmi? Koxpa skill vurdurma, yada pot tarzı diğer aktiviteleri hiç kullanmadığımızı varsayalım. Bu konuda bilgisi olan var mı? 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, N1KE yazdı:

Arkadaşlar oyuna koxp ile girsek ama sadece genie kullansak. Koxpu sadece rpr yada inventory dolunca item satışı için kullansak, gm loglardan baktığında illegal olduğunu görebilirmi? Koxpa skill vurdurma, yada pot tarzı diğer aktiviteleri hiç kullanmadığımızı varsayalım. Bu konuda bilgisi olan var mı? 

Öyle bir log sistemi yok fakat serilikten fedakarlık edip ban riskini azaltırsın öyle yaparsan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

35 minutes ago, DEVILCRAFT said:

Öyle bir log sistemi yok fakat serilikten fedakarlık edip ban riskini azaltırsın öyle yaparsan

Öyle bir log sistemi yok derken, videolarda gm adamın üstüne tıklıyor, tool araştırıyor diyor ve madendeki adamı bir anda evet tool illegal olduğunu gösterdi diyip ban atıyor. Öyle biyere tpliyim hala atak mı yapıyor fln değil. Onun için merak ettim. 

Speedybotta atak yaparken genie aç seçip, koxptaki atak ayarlarını boş bırakıp genie ayarlarını yapsam, rpr ve inventory için zaten bot atak kapatcak. Böylece sundriese giderken geniede kapanmış olcak. Wall hackde açmazsam, karakter dışardan illegal hiç birşey yapmıyor gibi gözükcek. Acaba bu gm kendi kullandığı tool'dan yinede yakalayabilir mi? Bu tool hakkında bilgisi olan var mı?

Çünkü 83 lvl dc pre-li valkyrie, kanat ve pathoslu charla botu kullanmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

Sağ tıklayıp kimde koxp olduğunu görse sağ tıklamasına gerek kalmadan otomatiğe bağlayıp bütün koxperları banlarlar :/ cheat report yiyenler tool liste düşüyordur yada o aracın şüpheli davranışlar sergileyenleri listeye alıyordur

@DEVILCRAFT @LegalDavran Tesekurler cevaplar icin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hacı genie altı macro da yaptım,koxpuda kullanıyorum 9lu olarak kac gündür ban falan yemedim daha. yani ban yeme ihtimali hep var ama birinin video cekip report etmesi gerek onuda foruma atıcak ordan sırası gelicek izleyecekler falan filan.ban yemek zor iş :D koxpu aldıysan genie menie siktir et catur cutur kullan parasını cıkarmaya bak :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...