Jump to content
  • Kaydol

Bedava bitcoin sitesi 10 eylül 2016


20ay308
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir konumla sizlerleyim.Biraz geç paylaşabildim anlarsınız bayram alışverişi :)

Şimdi gelelim konumuza.Bazı kendini bilmezlerin uydurmasıyla Deep Web'in para birimi sanıyorlar ancak bitcoin internetin para birimidir.Deep Webde kullanılmasının sebebi güvenli ve takip edilememesidir.1 bitcoin 600 dolar civarıdır.

Şimdi bitcoini nasıl kazanabileceğimizi anlatacağım.Tamamen legal bir yoldur.Btc sitelerini bilen vardır belli bir zaman beklersiniz sonra size captcha doldurur satoshiyi (tl kuruş gibi  bitcoin satoshi ama satoshi kuruştan baya düşük bir miktar) verir.Genel btc siteleri böyledir ama benim anlatacağım sitede ise sadece üye oluyorsunuz bilgisayarı kapatsanız bile o kazanmaya devam ediyor.

İlk olarak bitcoin wallet yani bitcoin cüzdanı açmamız gerekir https://blockchain.info/wallet/#/ buraya girelim ve "Yeni Blockchain Cüzdanı Oluştur" diyelim.Sonra normal kayıt olacaksınız.Anasayfaya gelince "Bitcoin Almaya Başla" diye bir buton olacak tıklayın.Size "Kopyala ve Paylaş" yazısının altında bitcoin adresinizi verecek bu önemlidir para buraya yatırılır.Onu kopyalayın.

Şimdi btc kazanma sitenize gireceğiz.

Referanslı Link: https://bitminer.io/298438

Referanssız  Link:https://bitminer.io

Referanslı linkimden kayıt olursanız sevinirim anlatımımın karşılığı olur :)

Şimdi linke girdikten sonra "Enter your bitcoin address" yazıyor oraya kopyaladığımız yeri yapıştırın Signup/Login diyin ve işlem bitti artık site sizin yerinize bitcoin kazanmaya başlayacak.

24 saatte 0.0006 BTC kazanacaksanız.0.005 bitcoinde ödeme alabilirsiniz 
kaydol
 refimden kaydolursanız sevinirim.

tarihinde 20ay308 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...