Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
FrasnHezzzz

istirap koxp [yeni gelenlerin istirap olması sebebiyle]

ISTIRAP KOXP [Yeni Gelenlerin ISTIRAP Olması Sebebiyle]  

40 oy

1. 1. ISTIRAP KOXP YAPILSIN [VİP KİŞİLERE]

• EVET [CÜNKÜ ISTIRAP YENİ KORUMA]
    • HAYIR [GEREK YOK BOYLE DEVAM]

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, fsociety yazdı:

arkadaşlar anket yapmanız bişeyi değiştirecegini sanmıyorum neticede şuanda yapilmiyacak bir sonraki aciklamaya kadar denildi devil yapmicam diyorsa 5000 burada olsun diye oy atsada nafile

@fsociety boş konuyorsun farkında mısın :D 5.000 oy gelcekmiş. Devil yapmam dedi diye yapmıcakmiş. 5000 oy  15günlük 100 tl olsa millet 2 sefer alsa. 1 milyon Tl yapar . Şimdi de dersin -lafın gelişi söyledim vs .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, fsociety yazdı:

arkadaşlar anket yapmanız bişeyi değiştirecegini sanmıyorum neticede şuanda yapilmiyacak bir sonraki aciklamaya kadar denildi devil yapmicam diyorsa 5000 burada olsun diye oy atsada nafile

ister yapsın ister yapmasın kendi bileceği iş kendi kazanacağı para. Bu konu acılmasa hic kimse istediğini söylemese daha mı hızlı olurlar yada daha mı istekli olurlar? bu kadar sacma bi düsünce olamazdı hocam :D belki halihazırda bir çalışma var fazla istek olmadığı için yayılmasını duyulmasını istemiyorlar :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, besiktaskoray yazdı:

ister yapsın ister yapmasın kendi bileceği iş kendi kazanacağı para. Bu konu acılmasa hic kimse istediğini söylemese daha mı hızlı olurlar yada daha mı istekli olurlar? bu kadar sacma bi düsünce olamazdı hocam :D belki halihazırda bir çalışma var fazla istek olmadığı için yayılmasını duyulmasını istemiyorlar :) 

tamamen katılıyorum inşallah bu olumlu düşüncelerimiz uygulamayada geçerde yüzümüz güler :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.