Jump to content
  • Kaydol
N1KE

[Eski] Atak hiz ayari ile ilgili istek

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar,

Son zamanlarda koxplu charlari nasil supheli char sifatina sokuyorlar acaba diye merak ediyordum(bariz olanlar haric). Ne kadar dogruluk payi var bilmiyorum ama sebeplerinden biri vurus hizinin kusursuz bir sekilde ayni hiz olmasi olabilir. Sonucta insan surekli Xms hiz ile hatasiz surekli vuramaz. Blki bu onlara bir tiyo veriyor olabilir. Eger sizde boyle dusunuyorsaniz, bir dahaki surumde atak hizinda soyle bir cozum dusunulebilir;

x hizi ile y hizi arasinda rasgele zamanlarda vur. Mesela 1350 ile 1950ms arasinda rasgele olarak surekli vurmak gibi ayar secenekleri eklenebilir.

Oyun kod biraz anlasamda cok anladigim soylenemez. Eger cok sacma oldugunu dusunuyorsaniz, lutfen dikkate almayiniz.

Herkese iyi bayramlar dilerim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Okçuda istersen 2.5sn ara ile vursan bile anlarlar çünkü koxp ile vurulan "okçu" skilleri hedefe saplanmaz deler ve geçer bu da çok basit bir şekilde koxp olduğunu belli eder 1dklık bir izleme sonucunda magede ise fire spear - fire ball gibi skiller top halinde moba takılı kalıyordu ayrıca sanırsam öldüğünde uçuyor kaçıyor sonra o mob tekrar aynı id doğunca tekrar saplanıyordu ona :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On September 14, 2016 at 14:25, DEVILCRAFT yazdı:

Okçuda istersen 2.5sn ara ile vursan bile anlarlar çünkü koxp ile vurulan "okçu" skilleri hedefe saplanmaz deler ve geçer bu da çok basit bir şekilde koxp olduğunu belli eder 1dklık bir izleme sonucunda magede ise fire spear - fire ball gibi skiller top halinde moba takılı kalıyordu ayrıca sanırsam öldüğünde uçuyor kaçıyor sonra o mob tekrar aynı id doğunca tekrar saplanıyordu ona :D

Bilgiler icin cok tesekkurler. Ben priest ile koxp kullanmayi dusunuyorum. Priest'te koxp'a x ile y micro saniye arasında rasgele zaman araklıkları ile vur gibi bir secenek eklesek, bnce yakalama ihtimallerini ciddi olcude dusurmus oluruz. 2 karakterim var. 2 side priest. Biri 83 lvl digeri 81 lvl. Ikisindede dc premium var. O yuzden biraz panik durumundayim. Paylastigin bilgiler gercekten cok degerli :D Lutfen priest ile yada bu rasgele farkli hizlarla vurmak ile ilgili dusunceni paylasirmisin. @DEVILCRAFT

tarihinde N1KE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...