Jump to content
  • Kaydol

Oracle !!!!

l3g3nd32
 Share

Önerilen Mesajlar

S.a. iyi forumlar herkeze  bu konuyu herkezin merak ettiği soruyu sormak için açtım ...

Acaba oracle game de x-skip koxp çalışacakmı ?   herhangi bir yetkili konuya açıklık getirebilirmi ... yoksa biz hala aldığımız koxpların süresi hergün azalırken kullanamadığımız için okey oynamaya devam mı edelim ????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, l3g3nd32 yazdı:

S.a. iyi forumlar herkeze  bu konuyu herkezin merak ettiği soruyu sormak için açtım ...

Acaba oracle game de x-skip koxp çalışacakmı ?   herhangi bir yetkili konuya açıklık getirebilirmi ... yoksa biz hala aldığımız koxpların süresi hergün azalırken kullanamadığımız için okey oynamaya devam mı edelim ????

Oyunun güvenlik sistemi xskip-antidote ise  çalişir değilse okeye devam :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, fsociety yazdı:

alemgame veya oraclenın istirap kullanacagını dusunmuyorum cunku ıstırabın databasesi sıkıntılı zaten oraclenınde alemgamenınde kendı databaselerı var onlarda xskip devam işte adını degiştirdiler bildigim kadariyla 

ne güzel konuşmuşsun kardeşim ya umut fakirin ekmeğidir yüzümü güldürdün inş çalışırda bi 30 gün daha alırız koxpu çalışsında yeterki @devil kazansın :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, eienlove10 yazdı:

Şimdi oracle hangi sistemi kullanıcak biz hangi koxpu alalım geçen aldık 15 gün boşa gitti

katılıyorum arkadaşım hala boşa gidiyor bizim günler :/ adam para kazansın istiyoruz biz başka bi amacımız yok yani :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...