Jump to content
  • Kaydol

Oraclegame yeni sunucusunda multi client açamıyorum

DOGOOOOO
 Share

Önerilen Mesajlar

@DEVILCRAFT  Dün YYG'den satın almış olduğum 15günlük xskip GÜNÜNÜ hesabıma yükledim, Anti Dote yi ilk başta client in içerisine çıkarttım.

Bunu yaptıktan sonra tek koxp çar ile oyuna girebildim.

Daha sonra client dosyasını çoğalttım fakat, bunu yaptıkran sonra koxp ile hiçbir client ile oyuna giremiyorum. 

Çözüm Önerirmisiniz TEŞEKKÜRLER.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

40 dakika önce, gurh4n yazdı:

Bendede bi hata karakter data %99 da oyundan atıyor kapat veriyor oyun açılmıyor bunun bi çözümü varmı acaba windows 8 64 bit kullanıyorum

Tamamen aynı sorunu yaşıyoruz kardeşim, makinem 25 tane çarı aktif çalıştırabilecek seviyede ama %99a gelince oyundan atıyor.

Pc de tek client varken sorun yoktu fakat Anti Dote yi birkaç client dosyasının içerisine çıkartınca bu sorun olmaya başladı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, gurh4n yazdı:

Bendede bi hata karakter data %99 da oyundan atıyor kapat veriyor oyun açılmıyor bunun bi çözümü varmı acaba windows 8 64 bit kullanıyorum

Bir saat önce, dogacan35 yazdı:

Tamamen aynı sorunu yaşıyoruz kardeşim, makinem 25 tane çarı aktif çalıştırabilecek seviyede ama %99a gelince oyundan atıyor.

Pc de tek client varken sorun yoktu fakat Anti Dote yi birkaç client dosyasının içerisine çıkartınca bu sorun olmaya başladı

OracleGame Koxp patchini atmazsanız %99da oyundan atar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, DEVILCRAFT yazdı:

OracleGame Koxp patchini atmazsanız %99da oyundan atar

Anti Dote klosöründen bahsediyorsun sanırım onu client dosyasının içine atıp çıkart diyorum her client için fakat ilk koxp ile açılıyor koxp dosyalarını çoğaltınca %99da atıyor oyundan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

Yanlış ifade etmişim kusura bakma düzeltiyorum,

Oraclegame Koxp Patch rar. dosyasını her clientin içinde çıkartıyorum fakat yinede birkaç anti dota klosörü yapınca oyuna girmiyor %99da oyundan  atıyor tw versem rica etsem bakarmısın ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çözümü saatlerce uğraşıp kendim  buldum arkadaşlar size tavsiyem olsun, clienti ilk kurduktan sonra klösöre birşey bulaştırmadan noramal girin ve birkaç dakika durun oyunda, her client için aynı şeyi yapın. Daha sonra clientin içine tek tek Oracle Koxp pacth rarını clientin içinde çıkartın ardından xskip koxp u çift klosör yapıp oyuna girin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...