Jump to content
  • Kaydol

Steamko da yeni çar açar açmaz ban

muratgencan
 Share

Önerilen Mesajlar

SELAMUN ALEYKUM beyler steam da spedybot kullandım 15 gün benım sıkıntım şu şimdi pcden hangi steam hesabına girersem ban yıyor yeni hesap açıyorum yeni steam açıyorum  koyu silim yükledim hiç bişey fayda etmiyor daha ırk şeçmeden ban yıyor çar netten baktım brz mac ban ıp ban flan yazıyolar ama sorunu tam anlıyamadım sorunun ne oldugunu ve çöüzümü söylermisin yardım ltfen 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 21.09.2016 at 14:42, muratgencan yazdı:

SELAMUN ALEYKUM beyler steam da spedybot kullandım 15 gün benım sıkıntım şu şimdi pcden hangi steam hesabına girersem ban yıyor yeni hesap açıyorum yeni steam açıyorum  koyu silim yükledim hiç bişey fayda etmiyor daha ırk şeçmeden ban yıyor çar netten baktım brz mac ban ıp ban flan yazıyolar ama sorunu tam anlıyamadım sorunun ne oldugunu ve çöüzümü söylermisin yardım ltfen 

MAC ban yemişsiniz. DEVILCRAFT ' ın bahsettiği programı indirirseniz MAC adresinizi değiştirebilirsiniz ya da google dan arayıp programsız bir şekilde MAC adresinizi değiştirebilirsiniz.Ayrıca verdiği hatayı söyler misiniz ? Çünkü MAC adresinizi değiştirdikten sonra bazı kapatılmış gibi görünen ama yeni açmış olduğunuz hesaplara tekrar giriş yapabiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...