Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
taner12xx

Açiklama yapmama sebeblerinin nedeni!

Önerilen Mesajlar

15 Saniyenizi ayirip neden bunu açıklamiyorsunuz?

3 sebebi olabilir

1-> Artik koxp yapamiyorsunuz yani güvenlik sistemlerini aşamıyorsunuz alabilen alsın aldıktan sonra biz size alemgame'de çalışcak diye birşey demedik diyeceksiniz.

2-> Söylemiyorsunuz cünkü sadece yakın arkadaş cevrenize vs satiyorsunuz kendiniz kullanıp gb piyasanini elde tutuyorsunuz ( önceden yaptiginiz gibi)

3-> yaptınız son anda koyacaksiniz fiyati 200tl olucak ( kimsenin konu hakkında yorum yapma hakkı olmaması icin!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben katılmıyorum bu görüşüne adamlar Geçilemez denilen ıstırap'ın içinden geçti 4-5 güncelleme werdikten sonra hergün güncelleme geldigi için bıraktılar kim olsa bırakırdı neden diye sorarsan bildigim kadarıyla devilcraft KO oynamıyor aktay'da aynı şekil. Bu adamların sosyal hayatları hiçmi yok hergününü Koxp güncelleyerekmi geçirecekler. Bu kadar kolay sanan arkadaşları sahneye davet ediyorum. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, keane3535 yazdı:

iyide canım benim babasının hayrına yapmıyor ya para vererek alıyoruz yani sende bi alemsin @ELF

Yapmayınca da bu arkadaş gibi saçmalamanın dibine vuranlar oluyor ^^ 
@taner12xx Senin saçma yorumlarına cevap vermek zorunda değilim ne düşünüyorsan düşün fakat biraz daha saçmalar isen diğer arkadaşların dediği gibi forumdan uzaklaştırılabilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.