Jump to content
  • Kaydol
CuCu41

[Eski] Xskip-acme alem game koxp

Önerilen Mesajlar

Alem game için koxp çıkarıp veya çıkarmayacağınızı açıklarsanız sevınırız boşuna forumda gezinip durmayalım bu yoğun ilginiz içinde minnettarız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, kansporu34 yazdı:

Kesinlikle cıkarmıyacağız deselerde kafi yani en azından bilelim

aynen kardeşim ama hiçde çıkaracaklar gibi gözükmüyor serverın acılmasına 30 dk kaldı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ulan ne menfaatçi adamlarsınız alemgameye yapsaydı koxpu yere göge sıgdıramazdınız adamları ama yapmadılar diye yok alemden almıştır parayı muhabbeti dönmeye başladı şimdide. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben eminimki adamlar koxpu yaptı ama insanların gerçek yüzünü gördükleri için satmadılar İnşl. alem game yapmıştır öyle bi teklifte almışlardır para Sizin gibilerle ugraşacaklarına.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla koxpun çıkmaması en çok beni bitirmiştir ama yapıcak bişey yok kısmet değilmiş diyorum inşallah yarın öbür gün çıkar da 3-5 bişeyler kazanırız. Belki alemgameyle ilgilenecek vakitleri olmadığı için çalışma yapmamışlardır kolay işler değil sonuçta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kimse ile anlaştığımızı sananlar var onları forumdan uzaklaştırmanın vakti geldi artık uyarılarımı dikkate alın bir zahmet, koxp çıkarmıyoruz nedenini kendi kafanızdan uydurup yazmamaya özen gösterin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...