Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, BenSoktumSenAğla yazdı:

hocam sizin PC güvenliğiniz var galiba pc güvenliği kaldırıp deneyin çalışıyor bendede aynı hatayı veriyordu pc güvenliğı kaldırdım çalışıyor şuan

pc güvenliğinden kastınız nedir acaba ben de arkadaşla aynı hatayı alıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, abuzercik yazdı:

pc güvenliğinden kastınız nedir acaba ben de arkadaşla aynı hatayı alıyorum.

Alemko sitesine gir kardeşim kulanıcı adını şifreni yaz pc güvenliği var ona tıkla ordan siliyorsun yada hangi serverse artık ben öyle yaptım birdaha almadım o hatayı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, BenSoktumSenAğla yazdı:

Alemko sitesine gir kardeşim kulanıcı adını şifreni yaz pc güvenliği var ona tıkla ordan siliyorsun yada hangi serverse artık ben öyle yaptım birdaha almadım o hatayı

teşekkür ederim yardımın için girdim sayende :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

13 saat önce, yusfx442 yazdı:

Hata kod 1 . Gelişmiş hata kodu 267  Hatasını alıyorm diğer üyelerde alıyor çözümü bilen varmı ?  

hocam kopyaladığın klasörün  alemko v2 kopya dosyası gibi bir adı varsa adını alemko v1 yap klasörün düzeliyor fakat yinede açmıyor multiclient bir sorun var galiba yada ben yanlış işlem yapıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Hardwell yazdı:

Beyler 2. karakter için giriş yap dediğimde launcher kapanıyor fakat hiçbir tepkime olmuyor oyun açılmıyor çözümünü bilen var mı

Aynı sorun bendede var 2.Çarı açamıyorum. Bot'u 2Client Oyunu farklı 2Client yapmama rağmen açılmıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...