Jump to content
  • Kaydol
wercil07

[Eski] Acme Koxp | hata cözümleri | multi bilgilendirme

Önerilen Mesajlar

Öncelikle merhaba arkadaşlar , forum içerisinde bir çok dostumuzun bu uygulamadan yararlanamadığının farkındayım , yetkili değilim sadece bir dost eli uzatarak yaşanan hatalara bulunan çözümleri alt alta sıraladım.

1. Kod 1 Gelişmiş Kod Hataları 

Cözüm Yolu | Klasörde bulunan Türkçe karakterler koxpumuzun oyunu açmasına bir engeldir. Klasör ismini ve dosyanın bulunduğu yeri değiştirmenizi öneriyorum.

Örnek Yerel Disc ' C:\\ ' ye kurmanızı tavsiye ederim ve klasör ismini gösterdiğim gibi car1 car2 diye değiştirirseniz bu hata ortadan kalkmış olucak.

PQ8nbv.png

2. Sorun Oyun Acılırken Karakter Ekranı Yüklendi ve tam oyun acılıcakken pat KnightOnline.Exe Kendini Kapattı.

Cözüm Yolu || Bilgisayarınızın Güvenlik Duvarını Kapatın ve deepfreeze kullanıyorsanız devre dışı bırakın sorun cözülücektir.

6mgr37.png

|| Ve En Önemli Sorun Multi Açamamak ||

Cözüm . Her Koxp İçin Ayrı Bir Klasör'e client kuruyoruz.Ne kadar car acıcaksak Okadar Client Hazırlayıp Klasör Klasör bölüyoruz.

Ve Her Client İçin Ona Bağlı Bir Koxp Klasörü Hazırlıyoruz.

Örnek : CAR1 | KOXP 1 

CAR 2 | KOXP 2

CAR 3 | KOXP 3

bu şekilde hazırladığınızda sorunsuz girebilirsiniz.

aX9d7R.png

NOT : Koxpları Yönetici Olarak Calıştırınız.

Denediğim İşletim Sistemi | Windows 8.1 64 Bit.

Sizlere sunduğum cözümler forumdan gördüğüm hatalardır ve multi cözümünü kimse acıklamamış sanki bir sırcasına ücretsiz dağıtılan bir programdan kendileri faydalanmak adına 

kimseye bir yardım eli uzatmayanlara sesleniyorum , bu program sadece senin için yapılmadı herkes kullanıcak herkes yararlanıcak die şuan ücretsiz. :)

- Umarım işinizi görmüştür , sağlıcakla kalın iyi forumlar.

tarihinde wercil07 tarafından düzenlendi
Yazı Ekleme

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o sekıldede denıyoruz ama ılk bırıncı acılıyor ıkıncı actıgımızda hıc bırsey olmuyor gorew yon. dede bır sey yok hıc bırsey yapmıyor proxyde degıstım cozunurlukde degıstırdım pencere ısmınıde degıstırdım banamısın demıyor hacııı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, zamane123 yazdı:

o sekıldede denıyoruz ama ılk bırıncı acılıyor ıkıncı actıgımızda hıc bırsey olmuyor gorew yon. dede bır sey yok hıc bırsey yapmıyor proxyde degıstım cozunurlukde degıstırdım pencere ısmınıde degıstırdım banamısın demıyor hacııı

Clientleri Window Mod'unda aç proxy ayarlarını değiştirme ve yönetici olarak aç koxpları.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, zamane123 yazdı:

Onuda denedım ustad W7 64 bıt ısletım sıstemı sadece 1 tane acabılıyorum

işletim sistemimiz aynı olmadığı için yorum yapamıyorum yardımcı olamadığım için üzgünüm :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, zamane123 yazdı:

Onuda denedım ustad W7 64 bıt ısletım sıstemı sadece 1 tane acabılıyorum

Aynı işletim sistemi, herşeyi çiftlememe rağmen aynı sorundan muzdaribim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, LASTANG yazdı:

w7ye cözüm bulur devilcraft ya beklemedeyiz:)

1 saat önce, sensun27 yazdı:

Bendne W7 32 bit galiba birine daha dile getirmiştim sorunu w10 yap diyordu acaba @wercil07 senin pc özellikleri w10 mu?

1 saat önce, Hardwell yazdı:

Aynı işletim sistemi, herşeyi çiftlememe rağmen aynı sorundan muzdaribim.

Anladığım kadarıyla Win7 64 32 bit işletim sistemlerinde sıkıntı cıkıyor 8.1 kullanıyorum ben sorunsuz aktif şuan multi vs arkadaşlar.

@bygrup rica ederim dostum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, wercil07 yazdı:

Anladığım kadarıyla Win7 64 32 bit işletim sistemlerinde sıkıntı cıkıyor 8.1 kullanıyorum ben sorunsuz aktif şuan multi vs arkadaşlar.

@bygrup rica ederim dostum

Aynen oyle baskan w7 ustlerı gırebılıyormus oyuna

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, eSeRaTMaCa61 yazdı:
3 saat önce, eSeRaTMaCa61 yazdı:

oto rpr ayarlıyorum magic hammer var üzerimde ama sürekli basıyor bu neyden kaynaklanıyor bilen varmı ?

Eğerki Maden yapıyorsanız , üzerinizde son 2 boş yer kalınca maden bot otomatik town atıp RPR ve kasaya itemler atıyor LF & MC || Otomatik Rota Yapın.

2 saat önce, sensun27 yazdı:

Lütfen biri şu kod1 kod2 hatasını çözümünü bilen varsa yardımcı olsun..

Kod 1 Cözüm | Türkçe karakter sorunudur oyun klasör yerini değştirin veya başka bir isim verin.

Bir saat önce, agameonly yazdı:

Hocam Hata alıyorum oyun acılmıyor bile hata kodu :127

Yukarda söylediklerimi deniyebilirsiniz işletim sisteminz win10 sa yönetici olarak acın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam ben direk kayıt olamıyorum kayıt ol tikliyorum  ve tepki vermiyor bi zamandan sonra  17:18 11-12-2016 -> Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde kesildi. Olası Sebepler : Yavaş ağ bağlantısı,Sunucu problemi bu hatayi veriyor

H

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...