Jump to content
  • Kaydol
zamane123

[Eski] Acme win7 sorunu

Önerilen Mesajlar

Bu tur pek kucuk ıslerle ugrasmıyorsunuz bılıyorum ama yapabılırsenız mınnettar oluruz
w7 32bit ve 64 bit de Multi ben dahil bircok arkadasda Calısmamaktadır. ilk karakter sorunsuz oyuna gırıs yapıyor yanlız 2 ıncı karakter ıcın denedıgımızde hıc bır tepkıme yok exe kayboluyor ama 2. client acılmıyor.window mod da denedım sp2 de denedım. yınede degısen bırsey yok. ilgi ve alakanız ıcın tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Windows7 o sorun bendede  vardı  bende hemen pc windows10 çevirdim 2 çar açtım çıktım sonra dedim çoğaltayım sonra kod1 hata kod2 hata vermeye basladi tek çar bile açamiyorum ancak normal şekilde giriyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 saat önce, zamane123 yazdı:

Bu tur pek kucuk ıslerle ugrasmıyorsunuz bılıyorum ama yapabılırsenız mınnettar oluruz
w7 32bit ve 64 bit de Multi ben dahil bircok arkadasda Calısmamaktadır. ilk karakter sorunsuz oyuna gırıs yapıyor yanlız 2 ıncı karakter ıcın denedıgımızde hıc bır tepkıme yok exe kayboluyor ama 2. client acılmıyor.window mod da denedım sp2 de denedım. yınede degısen bırsey yok. ilgi ve alakanız ıcın tesekkurler

+1 lütfen bi ilgilenirseniz iyi olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim pc de w7 di ve googleye windows10 yukseltme yazarak ucretsiz yukselttim ayarlar şu bu hiç birşey kayboldu sadece 1-2 tane key bulcaksiniz w10 yükseltirken buda çok basit googlede mevcut videolar izleyerek ilk defa bende denedim ve 1 saatimi almadı yaptım sorunsuz bir şekilde giriş sağladim windows10 da

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...