Jump to content
  • Kaydol
lofsa

[Eski] Blocked user info is being used (-9)

Önerilen Mesajlar

dün ki server seçince direk dc sorunum bugün sabah kalktı ama bu seferde ya 2. çardan sonra ya 4. yada 5. chardan sonra 

blocked user info is being used (-9)

hatasını alıyorum

3. yü açarken yersem komple oyunları kapatıyorum sonra tekrar tek tek girmeye çalışıyorum bu sefer 4 de kalıyor bir dahakinde 5. oyunda kalıyor

sonra tekrar hepsini kapat tekrar girmeye çalışıyorum ama bi türlü 8 client oyuna girmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu hata artık sinir krizi geçirticek %100 proxy sorunu bu oto proxy kullanamıyacaksak kaldırın proxyleri.2 haftadır proxy yüzünden resmen çin işkencesi çekiyoruz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, roccom yazdı:

bu hata artık sinir krizi geçirticek %100 proxy sorunu bu oto proxy kullanamıyacaksak kaldırın proxyleri.2 haftadır proxy yüzünden resmen çin işkencesi çekiyoruz

oto proxy kullanmak istemiyorsan manuel proxy açık geçebilirsin istediğin yerden alıp

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

oto proxy kullanmak istemiyorsan manuel proxy açık geçebilirsin istediğin yerden alıp

bro bu koxpu free proxy için tercih ediyoruz eminimki bir çok kişide böyledir.-9 hatası ve verver seçerken dc vermesi sonucu 1parti charı oyuna 1.5 saatte sokuyoruz çogu zaman.4 aydır kullanıyoruz sıkıntı yoktu ama şu 2 haftadır işler çıgırından çıktı düzelmiyecekse söyleyin başımızın çaresine bakalım bizde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...