Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!

Önerilen Mesajlar

biz buna para veriyoruz arkdaşım sende bize bu paranın karşılığı hizmet veriyosun nasıl botun süresi bittğinde hemen kesip paran kadar ekmek diyosan o halde hizmetinide adam akıllı yap kaç saatir oyunna giremiyoruz speedy bot ile o kadar insanın o giremedği saatleri telafi olarak geri iade edicekmisin ?? yada 1 günlük ücretsiz bir sistem getirceksinn yoo öyle bişi yapmıycaksın bile madem bunu yapmıcaksın parayı almayı biliyosun o halde sorunumuzu çöz bizde hakkımızı kullanmaya devam edelim suçumuz ne 15 tlye kaus bot yada exp bot almadık diyemi giremiyoruz oyuna diğer bot türlerini kullanan hemen hemen herkes oyuna giriyor ? Bi zahmet bir taraflarınızı kıpırdatında şu sorunu çözün madem para kazanıyosunuz bu işten hakkını verin birader

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, spankolik yazdı:

biz buna para veriyoruz arkdaşım sende bize bu paranın karşılığı hizmet veriyosun nasıl botun süresi bittğinde hemen kesip paran kadar ekmek diyosan o halde hizmetinide adam akıllı yap kaç saatir oyunna giremiyoruz speedy bot ile o kadar insanın o giremedği saatleri telafi olarak geri iade edicekmisin ?? yada 1 günlük ücretsiz bir sistem getirceksinn yoo öyle bişi yapmıycaksın bile madem bunu yapmıcaksın parayı almayı biliyosun o halde sorunumuzu çöz bizde hakkımızı kullanmaya devam edelim suçumuz ne 15 tlye kaus bot yada exp bot almadık diyemi giremiyoruz oyuna diğer bot türlerini kullanan hemen hemen herkes oyuna giriyor ? Bi zahmet bir taraflarınızı kıpırdatında şu sorunu çözün madem para kazanıyosunuz bu işten hakkını verin birader

Haklısın kardesım.Bende Sabahtan beri giremiyorum bi cevap beklıyorum ama ilgilenen yok anlam veremedım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kusra bakmayında süre eklemekle olmaz bir özür dilemeleri lazım.Ben bakıyorum foruma giriyor bir konu açar arkadaşlar sorun var ilgileniyoruz halledecez şu olacak bu olacak bir şey yazmadan çıkması benim yaşım 25 devilin koxpuna alıştıgım için sürekli alıyorum bugüne kadar bir sorun yaşamadım ama 1 haftadır kardeşim bak proxylerinde sorun var hellsgarem serverine 25 kere denedim giremediğim oldugu zamanlar oluyor dedigimde bana inanmadı.Şuan cyperde başlıyım dedim proxy ip manuel kendim özel bir tane aldım ne yazikki koxpumuz manuel proxy girişlerinde de sorun var.Bu forumda ki arkadaşlarda maşallah konuyu okurlar tepki olarak birşeyde yazmazlar onada şaşarım.SAnki 3-5 kişide sorun varmış havası var forumda insan gönül hoşlugudur en azından evet sorun var bilgimiz var çalışma devam ediyor desin canımı yesin gün eklemesin farkyapmaz ama iki de bir forumda devilin son girişine bakıyorum en son 8 saat 14 saat önce giriş yaptıgını görünce bu durum beni sinir ediyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.