Jump to content
  • Kaydol
DEVILCRAFT

[Eski] VirtualBox - VMware ile MultiClient Açmak

Önerilen Mesajlar

Yapmanız gerekenler çok basit. Sırası ile anlatıyorum.

•  
  • VMware - Virtualbox Hangisini kullanıyosarsanız Sanal Makinenizi oluşturup açıyorsunuz.
  • Eklenti'de verdiğim .bat uzantılı ayarları indirip açtığınız sanal makine'de çalıştırıyorsunuz. VMware eklentisini çalıştırırken E tuşuna basıp onaylamanız gerekli.
  • Bilgisayarı resetlemek veya tekrardan açmak ayarları eski haline çeker bu yüzden tekrardan .bat dosyalarını çalıştırıyorsunuz.
  • Son olarak oyuna giriş yapıyorsunuz.

Eklentideki .bat uzantılı dosyalar ne işe yarıyor ?

.bat uzantılı dosyamız kontrol noktalarını siliyor veya değiştiriyor. Themida ve benzeri .exe sıkıştırma ve şifreleme programlarını eklentisi olarak Sanal Makinelerde Açılmasına karşı koruması vardır.
Örnek Resim ;

KjP21pK.png

VMware için .bat dosyası çalışmıyorsa aşağıdaki adımlar takip edin.

Başlat > Çalıştır > Regedit yazıp enter'a basıyoruz.

IBZ7u0Z.png

CTRL - F Yapıp arama bölümüne ven_15 aratıyoruz.

N3seINC.png

Arama Sonucunda bu ekran karşımıza gelecek. ( kırmızı renkle belirttim. Arattığımız yazıyı görüceksiniz )

lcxqoHy.png

Bu Ekranda sadece seçtiğim 2 ayarı değiştireceğiz. Ben DevilCraft yazdım sizde ister NVIDIA yazın yada başka birşey.

Sn7yZ34.png

Çalıştığına kanıt :

pI7hz11.jpg

Rar Şifresi : devilcraft

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Wmare de hata  devam ediyor açtığım bat dosyası E bastığım halde onaylamıyor ne yapmam gerek

@[member='Tuna'] Konu'ya 5dk sonra ekleyeceğim nasıl sorunu aşacağını.

Windows'un Her Sürümünde İşliyeceğini Sanmıyorum Ama Yinede Teşekkürler Güzel Paylaşım.

@[member='EquesTR'] Manuel olarakta anlatabilirim (VMware için ekledim) windows 7 içinde çalışıyor. amaç burada kullanılan sistemin düşük boyutlu ve yüksek performanslı olması

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam bu ındırdımız vmware dosyası bat dosyası dedınız  bu oluyor herhalde yanlıs ındırmedım ıns cevap versen sevınırım sımdıden teşekkürler paylasımın ıcın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam bu ındırdımız vmware dosyası bat dosyası dedınız  bu oluyor herhalde yanlıs ındırmedım ıns cevap versen sevınırım sımdıden teşekkürler paylasımın ıcın

@[member='aslanov'] VMware için Manuel olarak nasıl yapılır konu'ya ekledim. Konudaki ilk resmin altından başlıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu hatayı nasıl düzelticem çıldırcam ya

ea4RYd.png

bu hata ses aygıtının yüklenemediğini , devreye sokulamadığını belirtir. sana yaratacağı tek sıkıntı exeyi açtığın oturumda ko.exe den ses gelmemesi olacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...