Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
DEVILCRAFT

[Eski] VirtualBox - VMware ile MultiClient Açmak

Önerilen Mesajlar

Yapmanız gerekenler çok basit. Sırası ile anlatıyorum.

•  
  • VMware - Virtualbox Hangisini kullanıyosarsanız Sanal Makinenizi oluşturup açıyorsunuz.
  • Eklenti'de verdiğim .bat uzantılı ayarları indirip açtığınız sanal makine'de çalıştırıyorsunuz. VMware eklentisini çalıştırırken E tuşuna basıp onaylamanız gerekli.
  • Bilgisayarı resetlemek veya tekrardan açmak ayarları eski haline çeker bu yüzden tekrardan .bat dosyalarını çalıştırıyorsunuz.
  • Son olarak oyuna giriş yapıyorsunuz.

Eklentideki .bat uzantılı dosyalar ne işe yarıyor ?

.bat uzantılı dosyamız kontrol noktalarını siliyor veya değiştiriyor. Themida ve benzeri .exe sıkıştırma ve şifreleme programlarını eklentisi olarak Sanal Makinelerde Açılmasına karşı koruması vardır.
Örnek Resim ;

KjP21pK.png

VMware için .bat dosyası çalışmıyorsa aşağıdaki adımlar takip edin.

Başlat > Çalıştır > Regedit yazıp enter'a basıyoruz.

IBZ7u0Z.png

CTRL - F Yapıp arama bölümüne ven_15 aratıyoruz.

N3seINC.png

Arama Sonucunda bu ekran karşımıza gelecek. ( kırmızı renkle belirttim. Arattığımız yazıyı görüceksiniz )

lcxqoHy.png

Bu Ekranda sadece seçtiğim 2 ayarı değiştireceğiz. Ben DevilCraft yazdım sizde ister NVIDIA yazın yada başka birşey.

Sn7yZ34.png

Çalıştığına kanıt :

pI7hz11.jpg

Rar Şifresi : devilcraft

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Wmare de hata  devam ediyor açtığım bat dosyası E bastığım halde onaylamıyor ne yapmam gerek

@[member='Tuna'] Konu'ya 5dk sonra ekleyeceğim nasıl sorunu aşacağını.

Windows'un Her Sürümünde İşliyeceğini Sanmıyorum Ama Yinede Teşekkürler Güzel Paylaşım.

@[member='EquesTR'] Manuel olarakta anlatabilirim (VMware için ekledim) windows 7 içinde çalışıyor. amaç burada kullanılan sistemin düşük boyutlu ve yüksek performanslı olması

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.