Jump to content
  • Kaydol
tolga123

[Eski] 1 pc de 2 ayrı speedbot acma

Önerilen Mesajlar

Bunu bir kaç gündür düşünüyorum size sormak istedim ben 4lü paketlerinizden aldımda..Şimdi tek pc de 2 ayrı speed bot hesabı acıp bunlara gün yükleyip aynı anda 2 farklı hesap ile 2 tane ko acmam mümkünmü acaba ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, tolga123 yazdı:

Bunu bir kaç gündür düşünüyorum size sormak istedim ben 4lü paketlerinizden aldımda..Şimdi tek pc de 2 ayrı speed bot hesabı acıp bunlara gün yükleyip aynı anda 2 farklı hesap ile 2 tane ko acmam mümkünmü acaba ? 

evet mantık o zaten 4lü paket alıp 4 tane üyeliğe bölüştürüp 4 client açabilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT şu anda acıkcası yardımına ihtiyacım var... ben beceremedim galiba aynı pcde 2 hesap acmayı 1.ci hesabı sokuyorum 2.ciyi sokmaya calışırken there is an error in the selected server. hatası veriyor yardımcı olursan cok sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, tolga123 yazdı:

@DEVILCRAFT şu anda acıkcası yardımına ihtiyacım var... ben beceremedim galiba aynı pcde 2 hesap acmayı 1.ci hesabı sokuyorum 2.ciyi sokmaya calışırken there is an error in the selected server. hatası veriyor yardımcı olursan cok sevinirim.

@tolga123 Aynı ip üzerinden birden fazla karakter açamazsın. Botta "free proxy" özelliği var onu kullan veya kendine özel proxy satın al onu kullan. ( her karakter ayri ip ile girecek)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla hiç bişey anlamadım ben 4 lü paket aldım aynı pcde 2 hesap acmak icin devilcraft'da yukarıda acabilirsin yazmış lakin acamadım yolunu bılmıyorum  yardımcı olucak kımse yokmu yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...