Jump to content
  • Kaydol
user0290

[Eski] Your account has been blocked

Önerilen Mesajlar

@walterwhite dostum burda cözüm arıyoruz sen gelmış ne dıyorsun ban gelıyor boşa kasma ne banlanacak olsaydık zaten o anda banlanmıştık kac kere gm'nın ıhtar cektıgını gördün ?...

Ve lütfen 1 yetkılı cevap yazsın hanı müşterı memnunıyetı falan fılan olayları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, tolga123 yazdı:

@absinthe55 Dostum lütfen cahıllıgıme ver şu anda sen kullanabılıyormuusn kopsu mesela bu sorun bazı kısılerdemı yoksa herkestemı var ? aydınlat benı lütfen

Proxy sorunu herkeste var Admin'in düzeltmesi gereken bir sorun eğer proxy seçeneğini pasif edersen bağlanabilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler yardımın icin 4lü paket aldık cok char acıcaz dıye pcde konu actık yardımcı olmaya calısan 1 kısı cıktı oda free proxy sec bırak dıyor sonra baska sıteden bırını buldum saolsun melhem oldu bana ama kopsu uretıp parayı kazananlar umursamıyor ayıp gerekten 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, tolga123 yazdı:

Teşekkürler yardımın icin 4lü paket aldık cok char acıcaz dıye pcde konu actık yardımcı olmaya calısan 1 kısı cıktı oda free proxy sec bırak dıyor sonra baska sıteden bırını buldum saolsun melhem oldu bana ama kopsu uretıp parayı kazananlar umursamıyor ayıp gerekten 

yardımcı olursan bizede seviniriz bendede aynı problem var malesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, otp111 yazdı:

yardımcı olursan bizede seviniriz bendede aynı problem var malesef.

free proxsiyi kapatıp giriş yapabılıyoruz yukarıdaki arkadaş öyle yazmış şu anda bende o sorun hala devam ediyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, tolga123 yazdı:

free proxsiyi kapatıp giriş yapabılıyoruz yukarıdaki arkadaş öyle yazmış şu anda bende o sorun hala devam ediyor.

fakat tek char sokabiliyoruz değil mi multi kapalı şımdılık?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet maalesef tek char :( 15 günlüğüne 20 tl ödüyoruz sırf 3 5 bişeyler yapıcaz diye sorunun giderilmesine yardımcı olmak yerine sessizlikte takılıp tek charla zararımızı minumuma indirmeye calışıcaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
59 dakika önce, tolga123 yazdı:

@otp111 free proxy ile giremessin boşuna vakit kaybetme free proxsiyi devre dışı bırak normal olarak ac botu öyle giriyor

:) free proxy yerine manual ı denemek daha mantıklı ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...