Jump to content
  • Kaydol

Usko dc sorunu

yusuf3474
 Share

Önerilen Mesajlar

5 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

ayarları 100 kere yazmaktan sıkıldık aslında forumda bir ton konu var hepside cevaplı arama sistemini kullanırsanız cevaba ulaşabilirsiniz

pazarda otururken dc oluyorum bu arada ben multi için kullanıyorum sadece ne ayar yapmak lazım :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biz botu ilk kullanmıyoruzki usta aylardır kullanıyoruz ayarlardan bi sıkıntı yokki sıkıntılar yeni başladı dc sorunu sürekli oldu ve multi girilmiyor server delected hatası veriyor sorun sizde ve bot başlat dediğimizde yeni sürüm var indirin diyor bakıyoruz boş hatanın sizden kaynaklanabileceğinide bir düşünün derim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, yusuf3474 yazdı:

biz botu ilk kullanmıyoruzki usta aylardır kullanıyoruz ayarlardan bi sıkıntı yokki sıkıntılar yeni başladı dc sorunu sürekli oldu ve multi girilmiyor server delected hatası veriyor sorun sizde ve bot başlat dediğimizde yeni sürüm var indirin diyor bakıyoruz boş hatanın sizden kaynaklanabileceğinide bir düşünün derim

Botta kaç kişi kaç dk online görebiliyorum ve dc sorunu yaşadıklarını görsem o +1000dk online kalamazlar , server selected hatası koxpluk bir şey değil aynı ip ile 2 char oyuna girebilir sınırlama var oyunda , yeni sürüm uyarısı bir şey ifade etmiyor düzeltilir o kısacası her şeyi koxpta yada biz de aramayın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle herşeyi sizde aramıyorum ayrıca botu genel olarak başarılıda buluyorum bu sıkıntılar yeni başladı malesef belki sorun bende olabilir iki pc var ikisinide formatlayıp herşeyi tekrardan kurucam bakalım neolacak aynı ip üzerinden iki ayrı bot hesabıyla giremiyorum server delected hatası veriyordu bakalım sonuç ne olacak format bitsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 12.12.2016 at 22:04, DEVILCRAFT yazdı:

ayarları 100 kere yazmaktan sıkıldık aslında forumda bir ton konu var hepside cevaplı arama sistemini kullanırsanız cevaba ulaşabilirsiniz

Sizden özellikle rica ediyorum team veriyim bi bağlanıp bakarsanız çok sevinirim çünkü herşeyi dendim pcleri formatladım tekrar kurulum yaptım hereyi olmadı malesef

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Usko da proxyler şu an için çöp. He proxysız 1 tane gırdım dc problemı yok. Ama proxy ıle açmaya çalısınca selected server yazıyor hemen. Birde su proxylerı duzeltsenız hiç sıkıntı olmayacak. Bu proxyler ve dc sorunu yuzunden geçen sürelerle ilgili bir düşünceniz var mı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...