Jump to content
  • Kaydol
fdefance2

[Eski] 15 gün dc yemek için 20 lira mı alıyosunuz

Önerilen Mesajlar

botu yaklaşık 6 saat önce aldım ve hemen hemen 1 saat oyunda kalabildim sürekli dc sonra sıra bekle gir 3 dk oyunda kal tekrar dc ye 15 gün boyunca böyle mi olacak bu psikolojim bozuldu yemin ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@erhan666 gerçekten insanı pişman ediyolar 20 lira büyük bir rakam olduğu için konuşmuyorum sinirim bozuldu saat 8-12 arası zaten en kötü sıra 100den başlıyor girmek 20 dakika oyundan atılmak 3 dakika

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@fdefance2  aynen öyle ben bide 4 çar sokuyorum biri düzene giriyor öbürü dc o giriyor öbürü dc sürekli her birinde sira bekle vs. Dc sorunu var diyincede ayarları 100 kere anlattık artık yazmak istemıyoruz diyorlar :D sanırsın oyunda yürüyerek her şeye 9lu ok atiyoruz forumda 2 senedir üyeyim ayar bilmıyorum sanki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@tolga123  her karakterin botu farkli olacak hepsi ile mac değiştir tıklicaksın free proxy kullancaksın. banli gözüküyorda ara ara tekrar dene sağlamına denk gelirsin. gerçi bu ara uğraşilcak gibi değil sağlamına denk geliyosun random dc atiyor sonra bidaha bekle.. adamlar manuel proxy girmeyide bozmuş illa free kullancaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Erhan666 hocam senıde fazla yormak ıstemıyorum ama ben 2 hesap sokmaya calısıyorum 2 tane kopsun 2 mac adresıde farklı o yazan yerde lakın free porxy deyıp gırmeye calıscanca banlı gösterıyor baya bır denemekmı lazım yanı 2 tane sokabılmek ıcın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...