Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
tragedya27

Teknoloji serüvenine ne dersiniz! (steam cyper +61 human bp) (event)

Önerilen Mesajlar

Yasakmı bilmiyorum mod arkadaşlar uyarabilir.Devilcrafty ailesi olarak paylaştığımız yıllarca olan dostluğa güvenerek desteklerinizi bekliyorum.Mobil uygulamamı kurup inceleyip yorum atmanızı istiyorum kardeşlerimden.Kendi çabamla web site tasarlamayı ve webview uygulama hazırlamayı öğrenip ortaya çıkardığım ilk sitem bundan dolayı ilk başladığım devilcrafty ailesinden desteklerinizi istemeyi düşündüm. Hem sitemize yaptığımız mobil uygulama tanıtımını yapmak istedim. Hemde basitte olsa bir EVENT yapayım dedim.
Mobil uygulamamızı indirip yorum atan arkadaşlar arasından 1 kişiye vereceğiz çarı STEAM-CYPER-Priest. Destek için yorum atıp indiren kardeşlerime şimdiden teşekkürler. Çar için EVENT a katılacak kardeşlerimde yoruma attığı nicki ve yorumu mesaj atarsa listeye ekliyim.

EVENTA KATILANLAR;

 

GPZ367.png

 


alt-logo.png

Yeni adımlar attığımız blog dünyasına Teknolojiden Haberler blogumuz ile karşınızdayız. Sizlere güncel teknoloji bilgilerini haberdar etmek için varız. Sizlerinde fikir ve önerilerinizin ışığında yeni adımlar attığımız teknoloji serüvenin de kaybolmak istiyoruz.

Sizleri teknolojinin karanlık sokaklarına yalnız bırakmak değil, her gün yeni bilgiler ile ışık olmak istiyoruz. Teknoloji haberlerinden tutunda incelemeye kadar birçok yazımız ile başınızı ağrıtacağımızı garanti ediyoruz. Amacımız sizlere bilgi vermek ve çok yazıya boğmamak. Sade ve direk bilgi türünde öğretici sade paylaşımlarımız olacaktır. Resimlerle süslediğimiz masal tadında bilgi türünde bir sayfa oluşturduk.Teknolojiye dair bir çok şey bulabileceğiniz android mobil uygulamamızı kullanmanız dileğiyle.

Mobil Uygulamamızdan Resimler;

OVyoWQ.png

NlO4BX.png

Android cihazlar için Google Play veya APK

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

×
×
  • Yeni Oluştur...