Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
mthn314

Xskip/acme bot rpr problemi ve bazı problemler

Önerilen Mesajlar

Multili bot ile 8 karakter maden yapıyorum , karakterlerin 1 tanesi rpr yaparken sapıtıyor , duvarların içinde geziyor sonra alaksız bir görev npc ye sağ tık yapıyor , bazen boş boş sağa sola gidiyor , ardına bütün karakterler rpr de sapıtıyor.Bunun imkan varsa acilen düzelmesi lazım görülürse direk ban yeme ihtimalimiz var.Birde otologin multi ile düzgün çalışmıyor.Karakterlerden 1 tanesi dc olduğunda tekrar girmeyi deniyor çoğu zaman hata veriyor 0x00... şeklinde , karakterler toplu dc olursa hepsini aynı anda sokmaya çalışıp hepsine hata verdiriyor.Multi için imkan varsa 1 er dakika arayla sokmasını sağlayabilirseniz çok iyi olur diye düşünüyorum.Son olarak bunu çok kişi dile getirmiş zaten otologin için 'i' harfini 'ı' harfi olarak algılıyor.Ben bunu klavye dilini ingilizce yaparak çözüm sağladım fakat her seferinde klavye ayarına girmek vs. zor oluyor.
Maden için özel bir isteğim olacak bu botla ilgili bir sorun değil tabi ki ama rainworm denilen zımbırtı çok fazla düşüyor ve bot bunu bankaya atıyor , bunun buga girmemesi açısından bu itemi çöpe atma seçeneği olsa güzel olur.

tarihinde mthn314 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, kames30 yazdı:

sa bianko xskip korumali hilelinz varmi ozellikleri nedir

Konuyla ne alakası var kardeşim ya ? Forum kullanmayı öğrenin önce , postmu kasıyosun ? Bian ko xskip korumalıda değil zaten ıstırap korumalı.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

×
×
  • Yeni Oluştur...