Jump to content
  • Kaydol

Dc sorunu sürekli

donmer42
 Share

Önerilen Mesajlar

58 dakika önce, DEVILCRAFT yazdı:

skill mesafesi 1 olacak
moba yapış ayarına getirilecek aksi halde uzaktan 3-5-8li atmaya çalışırsan oyun seni dc eder

aynı ayarları yapmama rağmen max 20 dk sonra yine dc yiyiorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 lü ok kullanarak an itibari ile 256Dk'dır oyundayım. 9lu ve 8li ok da sorun var. Okların tamamı isabet etmediği için bir süre sonra dc ediyor sanırım. öyle birşeyler yazmışlardır bir yerde. ama çözüme ulaştırılabilir diye düşünüyorum. ve  bekliyoruz :D 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, donmer42 yazdı:

yine dc yiyorum acaba 8 li okta bir sıkıntı olabilir mi ?

dostum bak şimdi. Mob küçük kalıyor ve okların hepsi isabet etmiyor. bu yüzden dc yiyorsun. aynı slotta 3lü ok ile denersen dc yemediğini göreceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Funny yazdı:

dostum bak şimdi. Mob küçük kalıyor ve okların hepsi isabet etmiyor. bu yüzden dc yiyorsun. aynı slotta 3lü ok ile denersen dc yemediğini göreceksin.

arkadaş özetlemiş olayın aslı budur o yüzden slottaki mobların tipine göre oklarınızı ayarlayın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, DEVILCRAFT yazdı:

arkadaş özetlemiş olayın aslı budur o yüzden slottaki mobların tipine göre oklarınızı ayarlayın

yemin ediyorum bu foruma böyle bir mesaj yazacağımı rüyamda görsem inanmazdım ama.  uzun koxp alırım ederim sizden ve ilk defa bu kadar stabil çalışan bir bot yaptığınızı gördüm. Elinize sağlık.  Ancak şu 8li konusuna bir çözüm getirme ihtimaliniz varmıdır diye sormadan da edemeyeceğim. Sizden kaynaklı bir sorun olmadığını biliyorum ama çözme şansınız varsa tüm koxperler olarak seviniriz :D 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...