Jump to content
  • Kaydol

Proxy sorunu

ahmetka
 Share

Önerilen Mesajlar

sanırım bu botta ömrünü doldurdu artık kendi kendini imha sürecine girdi insanlara ücretsiz proxy var diye bot sat sonra sessizliğe bürün sanmayın ki herkes bunları yedi kendinize yaparsınız öyle paraları aldıktan sonra başınızın çaresine bakın demek çok basit bunu anlayabiliyorum 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neyse editliyorum yazımı.Eğer dönüş yapılmazsa heryerde bu koxpu almamalarını gerektiğini soyulduğumu söyleyip azaltacağım bu müşterileri.

tarihinde ahmetka tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6 saat önce, ahmetka yazdı:

neyse editliyorum yazımı.Eğer dönüş yapılmazsa heryerde bu koxpu almamalarını gerektiğini soyulduğumu söyleyip azaltacağım bu müşterileri.

Herkes 24 saat bilgisayar başında olmak zorunda değil koxp yapımcılarınında kendine ait yaşamları var müsait olduklarına sizin sorununuzu çözmeye çalışırlar.Ek olarak sizin heryerde koxpu kötülemeniz pek umrumuzda olmaz herhangibir müşteri kaybıda yaşamayız merak etmeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, MrPunisher yazdı:

Herkes 24 saat bilgisayar başında olmak zorunda değil koxp yapımcılarınında kendine ait yaşamları var müsait olduklarına sizin sorununuzu çözmeye çalışırlar.Ek olarak sizin heryerde koxpu kötülemeniz pek umrumuzda olmaz herhangibir müşteri kaybıda yaşamayız merak etmeyin.

şunu yazacağınıza sorunu çözemiyorsunuz dimi.Anca boş lafsınız siz.çözmeyin bi bok.

yakında sinirlenip çarımıda soyarsınız aferin size.

tarihinde ahmetka tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, ahmetka yazdı:

şunu yazacağınıza sorunu çözemiyorsunuz dimi.Anca boş lafsınız siz.çözmeyin bi bok.

yakında sinirlenip çarımıda soyarsınız aferin size.

Herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum proxy hatasıyla alakalı bilgim olmadığı için adminleri beklemeniz gerekiyor.Üslubunuza dikkat edin aksi taktirde forumdan uzaklaştırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...