Jump to content
  • Kaydol

Son teklif

eruncak123
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba ilk ddefa koxp alıcagm bi epin kodunu sattınıgınız firma ile yani son teklif diye bir site ile kafamda bi takım sorular  var örnegin internete biraz arastırma yaptım adam ürünü satın alıyor ama ürünü yollamıyor parayıda cekıyor üstünü o şahsın hesabını banlıyor baska sponsor oldugunuz site yokmu illa bu siteden mi alıcagız epini bu siteden bu ürünü alırsam hemen wericeklermi epini cevaplarsanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
On 13.02.2017 at 15:23, eruncak123 yazdı:

Merhaba ilk ddefa koxp alıcagm bi epin kodunu sattınıgınız firma ile yani son teklif diye bir site ile kafamda bi takım sorular  var örnegin internete biraz arastırma yaptım adam ürünü satın alıyor ama ürünü yollamıyor parayıda cekıyor üstünü o şahsın hesabını banlıyor baska sponsor oldugunuz site yokmu illa bu siteden mi alıcagız epini bu siteden bu ürünü alırsam hemen wericeklermi epini cevaplarsanız sevinirim

Genel olarak herkes direk gelir demiş ama ben sana detaylı bilgilendirme yapayım dostum. Sonteklif sitesinde sen alımı yaptıktan sonra satıcının 3 gün içinde sana teslimatı yapıp satış sayfasında teslimat yapıldı onayı vermesi gerekiyor. Onayı verdikten sonra sende kendi satın alma sayfandan teslim aldım onayı vereceksin. Yani sen onay vermeden para satıcının hesabına geçmiyor.

Birde bunun bu site gibi key satanları var satın aldıgın gibi satış işlemleri otomatik onaylanıyor ve key mesaj kutuna geliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...