Jump to content
  • Kaydol

elenar123
 Share

Önerilen Mesajlar

Sanırım konuya hakim değilsiniz hocam yada okumadınız tam ilk 1 hafta kullanımda bir problem yoktu ? hem bunu geliştirici sıfatı ile mi söylüyorsunuz yoksa forum müdavimi sıfatı ile mi bu ne saçma iş virüssüz olmaz diye bir bahane mi olur ? ilk hafta kullanımda zaten mevcut değildi böyle bir durum sonra vuku buldu bilmem anlata bildim mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, elenar123 yazdı:

Sanırım konuya hakim değilsiniz hocam yada okumadınız tam ilk 1 hafta kullanımda bir problem yoktu ? hem bunu geliştirici sıfatı ile mi söylüyorsunuz yoksa forum müdavimi sıfatı ile mi bu ne saçma iş virüssüz olmaz diye bir bahane mi olur ? ilk hafta kullanımda zaten mevcut değildi böyle bir durum sonra vuku buldu bilmem anlata bildim mi ?

Gözlemlerime göre söylüyorum bunları sizin dışınızda kimse böyle bir sorunla bana gelmedi ve bu zamana kadar herhangibir sorun yaşamadık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, elenar123 yazdı:

Hocam sizden ricam tekrar göz önüne alınması bu durumun ve yetkililere bildirilmesi bir arkadaş daha yazmış sanırım aynı mevzudan muzdarip olarak iyi çalışmalar . FeedBack bekliyorum sizden iyi günler

Devil veya Aktay gelince gerekli açıklamayı yapar merak etmeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...