Jump to content
  • Kaydol

Bilmeyenlere güzel bir taktik kirmizi yeşil mavi kutu

geceyol31
 Share

Önerilen Mesajlar

arkadaslar bilen zaten yapıyor bilmeyenlere kuçuk bir taktik verecegim
acme botun çalıştıgı  her serverde calısan kucuk bir ayrıntı
çok seri ve uzaklardan KIRMIZI YEŞİL MAVİ kutuları kırdırmak için
ekteki resimde
1 numaralı ekstra kısmına gelip
2 numaralı  ekstra 1 bolumunden 
3 numaralı kısma(4800 yazan yere) "55000F31363034375F4D6F6972612E6C7561FF" (tırnak içindeki kodu)
yazıyoruz 

daha sonra hangi kutuyu kırdırmak istiyorsak normal olarak gidip 1 tane kırdırıyoruz
ve ardından paket yolla dıyoruz
istersenız townda, luferde,folkta olun her yerden cok şeri bir şekilde kırdırabılırsınız
tamamen kendi keşfimdir
tabikide paket kodu bana ait degil onu bulan yada kendisinden kopyaladıgım @ProFonix adlı kullanıcıya çok tesekkur ederim
kullanan ve işine yarayanlar bir teşekkur ederse çok sevinirim

1.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, geceyol31 yazdı:

ekteki resimde
3 numaralı kısma(4800 yazan yere) "55000F31363034375F4D6F6972612E6C7561FF" (tırnak içindeki kodu)
yazıyoruz 

daha sonra hangi kutuyu kırdırmak istiyorsak normal olarak gidip 1 tane kırdırıyoruz
istersenız townda, luferde,folkta olun her yerden cok şeri bir şekilde kırdırabılırsınız
tamamen kendi keşfimdir
tabikide paket kodu bana ait degil onu bulan yada kendisinden kopyaladıgım @ProFonix adlı kullanıcıya çok tesekkur ederim

1.jpg

denicem dostum çalışırsa adamsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 29.05.2017 at 21:20, geceyol31 yazdı:

ekteki resimde
yazıyoruz 

tamamen kendi keşfimdir

1.jpg

kanka şu gem kırdırınca cıkan shelleri oto silme felan yokmu koxpta o özellik varmı yokmu tam bakmadımda shelleri kasa dolmadan yakman gerekiyor yoksa koxp hata veriyor saten kasa dolunca gemde kırdırmıyor suna bi çözüm bulsak 10 numara olurdu aslında :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 02.06.2017 at 23:15, kartal11 yazdı:

kanka şu gem kırdırınca cıkan shelleri oto silme felan yokmu koxpta o özellik varmı yokmu tam bakmadımda shelleri kasa dolmadan yakman gerekiyor yoksa koxp hata veriyor saten kasa dolunca gemde kırdırmıyor suna bi çözüm bulsak 10 numara olurdu aslında :(

finallerden dolayı bırakmıstım  o ıstedıgın durum aslında var 
hatırladıgım kadarıyla  extra 2 sekmesınde yazı  yazılabılen bir alan var o ala asagı verecegım ıtemlerı yazarsın 
ardından gem kırdırmayı 9999 yaparsın ve baslatırsın 
kasan dolmadan extra 2 bolumundekı  cope at butonuna tıkladıgında orada yazılı olan ıtemlerı cope atar

Spoiler

Priest Chitin Shell Helmet
Priest Chitin Shell Boots
Priest Chitin Shell Pauldron
Priest Chitin Shell Pads
Priest Chitin Shell Gauntlets
Rogue Chitin Shell Helmet
Rogue Chitin Shell Pads
Rogue Chitin Shell Gauntlets
Rogue Chitin Shell Boots
Rogue Chitin Shell Pauldron
Chitin Shell Pauldron
Graham
Totemic Spear
Priest Impact
Mirage
Chitin Shell Boots
Impact
Elixir Staff
Blade Axe
Deep Scar
Chitin Shell Gauntlets
Chitin Shell Pads
Chitin Shell Helmet
Complete Glove
Complete Pants
Complete Robe
Complete Helmet
Complete Boots
Harpoon
Slayer
Priest Bone crasher
Cleaver
Philum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, ufukb3y yazdı:

gem fragment ve toplu upgrade için bi taktik yok mu :)

botun kendısı  zaten toplu upgradeye gore ayarlanmıs  sadece dogru  "MS" yı bulup  oradakı  zaman kısmına  yazacaksın ve kendı basacak ben genelde 4000 olarak kullanıyordum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, geceyol31 yazdı:

finallerden dolayı bırakmıstım  o ıstedıgın durum aslında var 
hatırladıgım kadarıyla  extra 2 sekmesınde yazı  yazılabılen bir alan var o ala asagı verecegım ıtemlerı yazarsın 
ardından gem kırdırmayı 9999 yaparsın ve baslatırsın 
kasan dolmadan extra 2 bolumundekı  cope at butonuna tıkladıgında orada yazılı olan ıtemlerı cope atar

Spoiler'i Göster

Priest Chitin Shell Helmet
Priest Chitin Shell Boots
Priest Chitin Shell Pauldron
Priest Chitin Shell Pads
Priest Chitin Shell Gauntlets
Rogue Chitin Shell Helmet
Rogue Chitin Shell Pads
Rogue Chitin Shell Gauntlets
Rogue Chitin Shell Boots
Rogue Chitin Shell Pauldron
Chitin Shell Pauldron
Graham
Totemic Spear
Priest Impact
Mirage
Chitin Shell Boots
Impact
Elixir Staff
Blade Axe
Deep Scar
Chitin Shell Gauntlets
Chitin Shell Pads
Chitin Shell Helmet
Complete Glove
Complete Pants
Complete Robe
Complete Helmet
Complete Boots
Harpoon
Slayer
Priest Bone crasher
Cleaver
Philum

eyvallah reis işe yaradı baya sagol ama çöpe at otomatik olsa cok cok daha iyi olurdu keşke öyle yapsalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, geceyol31 yazdı:

dedıgın gıbı olsa guzel olur du ama boyle  yapmıslar :)

kanka onunda çözümünü buldum ama 1 tane charla bastırabiliyorum çöp at yazan yere macroyu maus sol tık ayarlıyorum 29 snyede bi tıklattırıyorum otomatik macroyla kendi kendine işi götürüyor :)

tarihinde kartal11 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dostum çok teşekkür ederim mükemmel paylaşım paket kodlarını genel de kimse paylaşmaz faydalı oldu oldukça senden küçük bir ricam daha var acaba bana aynısını gem için olanınında kodunu atabilir misin mümkünse?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, VEBA yazdı:

Dostum çok teşekkür ederim mükemmel paylaşım paket kodlarını genel de kimse paylaşmaz faydalı oldu oldukça senden küçük bir ricam daha var acaba bana aynısını gem için olanınında kodunu atabilir misin mümkünse?

Dediğin şey keşke mümkün olsa ancak o kod ne bende var nede internet te bulabildim haa günün birinde bulursam tabiki burdada paylaşırım NOT: bir zamanlar o senin istediğin kodu bulabilmek için yalvardigim kişiler bile oldu  maalesef bazıları o kadar paylaşımcı değiller

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, geceyol31 yazdı:

Dediğin şey keşke mümkün olsa ancak o kod ne bende var nede internet te bulabildim haa günün birinde bulursam tabiki burdada paylaşırım NOT: bir zamanlar o senin istediğin kodu bulabilmek için yalvardigim kişiler bile oldu  maalesef bazıları o kadar paylaşımcı değiller

Müdür bot yapıcak halimiz yok botta gem kırarken hata raporu gönder ile karşılaşıyoruz devamlı relog atmak zorunda kalıyoruz bi hata verdımı baştan çarları sokmakla uğraşıyoruz . Sırf uğraşmamak için yani teşekkür ettim yine de sana iyi oyunlar , iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...