Jump to content
  • Kaydol

Sürekli dc

Kizilcik65
 Share

Önerilen Mesajlar

45 dakika önce, umut772 yazdı:

bu adamlar yıllardır bu işin içinde bugun eminim halledicek ve fazlasıyla gün ekleyecek botlara az sabırlı olmak lazım onlarda sonuçta insan onlarında senin benim gibi bir hayatları var ilgileniceklerdir rahat olun bu konuda 

Mantığa bak . Bir yazılım çıkarıyorsun bunu 15 günlüğü 20 tl'den gibi uçuk bir rakamdan satışa çıkarıyorsun . Müşterilerine sunduğun bu yazılımda müşterilerin sürekli dc sorunu ve günlerce hizmet alamama gibi sorunlar yaşatıyorsun ardından da fazlasıyla gün ekleyeceğiz cevabı veriyorsun . Gerçekten çok anlayışlı bir hizmet . Günlerce insanlar sistemlerinden olduktan sonra yazılım süresini arttırsan neye fayda ? Muhtemelen buna da cevap olarak alma kardeşim o zaman al diye zorlayan mı oldu şeklinde de cevap verirsiniz . Müthişsiniz gerçekten . Çekişme olmadan şuan en iyi güncel yazılımı elinizde barındırdığınızdan tavan yapmış durumda . Rakip bir yazılım geldiğinde de böyle olabilir misiniz gerçekten ? Cevabı herkes benim gibi görüyordur muhtemelen .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

18 saat önce, besiktaskoray yazdı:

Beyler bu adamlar yeni değil yıllardır bu işi yapıyorlar her zaman gecikme olduğunda telafisini yaptılar günleri uzattılar.

Evet bu son günlerde hiç takip etmiyorlar hiç ortada yoklar ama onlarda insan bir sorunları vardır ondan ilgilenememişlerdir az sabır ve anlayış.

Mantığa bak . Bir yazılım çıkarıyorsun bunu 15 günlüğü 20 tl'den gibi uçuk bir rakamdan satışa çıkarıyorsun . Müşterilerine sunduğun bu yazılımda müşterilerin sürekli dc sorunu ve günlerce hizmet alamama gibi sorunlar yaşatıyorsun ardından da fazlasıyla gün ekleyeceğiz cevabı veriyorsun . Gerçekten çok anlayışlı bir hizmet . Günlerce insanlar sistemlerinden olduktan sonra yazılım süresini arttırsan neye fayda ? Muhtemelen buna da cevap olarak alma kardeşim o zaman al diye zorlayan mı oldu şeklinde de cevap verirsiniz . Müthişsiniz gerçekten . Çekişme olmadan şuan en iyi güncel yazılımı elinizde barındırdığınızdan tavan yapmış durumda . Rakip bir yazılım geldiğinde de böyle olabilir misiniz gerçekten ? Cevabı herkes benim gibi görüyordur muhtemelen .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...