Jump to content
  • Kaydol
mertkandmr35

ACME [Eski] [yardim] acmebot oto login, oto upgrade yapmıyor.

Önerilen Mesajlar

Çantada basılcak itemler dışında item yok 27 tane item var son slottada bus var. Anvilin yanına gidiyorum anvili açmayınca oto cannot perform upgrade falan gibi bişey yazıyor sağ altta ve hiç upgrade yapmıyor. Anvili açıncada upgrade yapıyo ama 2 tane sonra hata verip kapanıyor oyun. Nasıl çözücez bunu, farklı bir yolumu var oto upgrade yaptırmanın yada süresi falan? benim 3000 de.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oto upgrade işini hallettim.Anvili açmadan sadece ismi görüncek şekilde tıklayınca anvile, hızlı şekilde upgrade yaptırabiliyoruz. Fakat şimdide gem fragment kırarken sürekli oyundan atıyor herşeyi denedim yinede atıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, actina yazdı:

peki + basmayı 3000 de mi kullanıyosun ben 1000 de kullanıyodum :P onunla ilgisi olabilir acaba ? 

Yok hocam 500 de bile bastırdım sorun yok upgrade konusunda.Sadece gem fragment kırarken atıyor şuanda yavaşlatsam bile atıyor.Ben çöpe at diye birsürü item yazdım çöpe item attırıyom gem kırdırma işlemi bittikçe mesela 20 tane kırdırıyom çöpe attrııyom sonra bidaha kırdırıyom gibi.Hız olarakta 500 den 4000 e kadar denedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 27.07.2017 at 19:29, rerdem5065 yazdı:

gem frag kırdırmada sorun var , durduk yer oyundan atabiliyor.  kaç client sokabiliyorsun sen oyuna?

3 karakter sokabiliyorum deathko sınırlaması bu kadar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...